Pentru îmbunătăţirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. anunţă că vineri, 16 martie 2018, vor avea loc întreruperi programate ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos:

Versiune pentru tipărireVersiune pentru tipărire

Pentru îmbunătăţirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. anunţă că vineri, 16 martie 2018, vor avea loc întreruperi programate ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos:
 
1.      Chişinău, sectorul Botanica:
bd.Cuza Vodă 18, 18/2, 20, 20/3, 20/4, 20A, 21, 21/1, 21/4, 21/5, 22, 24, 24/2, 24/3, 26, 26/2, 28, 9999, Independenţei 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 15/2, 9999, Traian 9, 9/2 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
str.Botanica Veche 5-39, 51, 57, 8, 8/2, Cernăuţi 3, Poamei 5, 5/1, 7, 9, 11, 15/1, 17, Pompierilor 16A, Sarmizegetusa 18, 18/3, 33/2, 35, 48/8 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:30
 
2.      Chişinău, sectorul Botanica, com.Băcioi:
str.Garofiţa, Mitr.Petru Movilă, Sf.Ştefan, Ştefan cel Mare - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00
 
3.      Chişinău, sectorul Buiucani:
str.Ion Creangă 64, 66, Vissarion Belinski 56-76, 65, 65/2, 73-81, 89 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00
str. A. Donici 2-42, 3-41, Astronim N. Donici 30, 36, G. Muzicescu 2, 4, I. Neculce 55, S. Rahmaninov 1-29, 4-30 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00
 
4.      Chişinău, sectorul Ciocana:
str.Cărămidarilor 23-79, 56-94, L.Rebreanu 38/1, Movilenin 1-51, 2-32, Sf.Paraschiva 9-27 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
 
5.      Chişinău, sectorul Rîşcani:
bd.Gr.Vieru 15, 19 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00
str.Pitulicii 28, Podgorenilor 64A, 69, 78, 78A, 97 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
 
6.      Chişinău, sectorul Rîşcani, com.Grătieşti:
str.Bucovinei, Dragoş Vodă, Gribov, Mitropolit Petru Movilă, Primaverii, Ţărinii, Vasile Alecsandri, Veronica Micle, Vladimir Maiacovski - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
 
7.      Anenii Noi:
s.Bulboaca - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:45
s.Chirca - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00
s.Floreni: str.Chişinăului, Floreni - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 13:00
s.Geamăna - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 17:00
s.Puhăceni - parţial în intervalul de timp între 12:00 - 14:00
s.Roşcani - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 17:20
 
8.      Basarabeasca:
s.Sadaclia: str.31 August 1989, Cogîlnic, Grigore Cotovschi, Vasile Alecsandri, Voczalinaea, Zelionaia, Şcolinaea - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00
 
9.      Cahul:
str.31 August 1989, Alexandru Donici, Boris Glavan, Chilia, Constantin Negruzzi, Constantin Stamati, Dokuceaev, Dosoftei, Dumbrava Roşie, Dumitru Milev, Georghe Asachi, Grigore Ureche, Hristo Botev, Ion Luca Caragiale, Ion Soltîs, Ivan Spirin, Izvoarelor, Krasnov, Libertăţii, Matei Basarab, Mihai Eminescu, Mihail Frunze, Mihail Koţiubinschi, Mircea cel Bătrîn, Muncii, Naumova, Ostaşcu, Plugarilor, Republicii, Şcheia şos., Ştefan cel Mare şi Sfînt, Strada Veche, Tîrgul Vechi, Vasile Alecsandri, Vasile Stroescu - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
or.Cahul: str.Dorobanţilor, Independenţei, Livezilor, s.Roşu - în intervalul de timp între 09:00 - 10:00
s.Cîşliţa-Prut: str.1 Mai, 1 Mai str-la, 9 Mai str-la, Alexandr Puşkin, Boris Glavan, Boris Glavan  str-la, Grănicerii, Ion Creangă, Lenin, Mihail Frunze, Novaea, Pobeda, Serghei Lazo, Sportivă, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 14:00
s.Colibaşi: str.Crasnov, Grănicerilor, Libertăţii, Mihail Frunze, Octeabriscaea, Uliţa Mare, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:00
 
10.   Cantemir:
s.Toceni - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
 
11.   Comrat (UTA Găgăuzia):
str.Geologului, Lenin, Matrosov, Mira, Svetlaea - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30
or.Ceadîr-Lunga: str.Anton Cehov, Liza Ceaikina, Serghei Kirov - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
s.Baurci: str.Carl Marx, Grigore Cotovschi, Lesnaea, Octeabriscaea, Serghei Lazo - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
s.Chiriet-Lunga: str.Comsomolskaia, Grigore Cotovschi, Grigore Cotovschi str-la, Sadovaea, Serghei Lazo - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
s.Copceac: str.Alexandr Puşkin, Chirov, Cutuzova, Dimitrova, Dimitrova str-la, Gagauzscaea, N.Krupskaea, Pobedî, Rodaca, Şciusev Alexei - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 13:00
s.Copceac: str.Alexandr Puşkin, Chirov, Dimitrova, Nicolai Pirogov, Suvorova - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 17:00
s.Copceac: str.Dimitrova, Gagauzscaea - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 14:00
s.Corten: str.Alexandr Puşkin, Comsomolskaia, Corten, Dimitrova, Gheorghi Jucov, Grigore Cotovschi, Lenin, Micurina, Mira, Polevaea, Serghei Kirov - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:30
or. Ceadîr-Lunga: str. Lenin, Mihail Lomonosov - în intervalul de timp între 15:00 - 16:00
or. Vulcăneşti: str. 50 Let Octeabrea, Grigore Cotovschi, Humi str-la, Mihail Frunze, Sportivnîi str-la - în intervalul de timp între 08:00 - 09:15
 
12.   Călăraşi:
s.Dereneu - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:30
s.Hirova - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 17:00
 
13.   Căuşeni:
str.Petru Rareş, str-la Botnei, Ştefan cel Mare - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:00
s.Baimaclia - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 17:15
s.Chircăieşti - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
s.Opaci - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00
 
14.   Cimişlia:
str.Mihai Eminescu, Mircea cel Bătrîn, Pavel Roşca, Petru Zadnipru - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30
 
15.   Criuleni:
s.Coşerniţa, s.Oniţcani - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 19:00
s.Dubăsarii Vechi - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 19:00
s. Măgdăceşti: str. Bucureşti, Decebal, Gheorghe Asachi, Independenţei, Mihai Kogălniceanu, Muşatinilor, Măgdăceşti, Nicolae Labiş, Nucarilor, Tineretului, Tudor Arghezi, Vasile Lupu, Veronica Micle  - în intervalul de timp între 12:00 - 14:00
 
16.   Hînceşti:
s.Crasnoarmeiscoe: str.28 Iunie, Artema, Calinin, Cicalov, Comsomoliscaia, Griboedov, Cotovski, Ioan Iakir, Gagarin, Lenin, M.Gorikii, Ogorodnaia, Oleg Coşevoi, Sadovaia, Sovetscaia, Sverdlova, Taras Şevcenco, Ţentralinaia, Zarecinaia - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 17:00
s.Crasnooarmeiscoe: str.28 Iunie, Boris Glavan, Comsomoliscaea, Grigore Cotovschi, Hînceşti, Ioana Iakir, Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Lenin, Maxim Gorki, Molodejnaea, Naberejnaea, Nahimova, Ogorodnaea, Oziornaia str-la, Pervomaiscaea, Serghei Lazo, Sovetscaea, Sverdlova, Taras Şevcenco, Ţentralinaea, Vinogradnaea - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00
s.Fîrlădeni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30
s.Mingir - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00
s.Pervomaiscoe - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:30
s.Pogăneşti - parţial în intervalul de timp între 08:00 - 18:00
s.Semionovca, s.Voinescu - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
s. Mireşti - în intervalul de timp între 10:00 - 12:00
 
17.   Ialoveni:
str.A.Cristea, Mioriţa, Moldova, Poeniţa, Timişoara - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru 1 ora
s.Văsieni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:00
 
18.   Leova:
str.Alexandru cel Bun, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Cahul, Constantin Stere, Independenţei, Ioan Vodă, Maxim Gorki, Mihai Eminescu, Miron Costin, Mitropolit Dosoftei, Nicolae Milescu Spătaru, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tighicianului, Unirii - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
s.Filipeni, s.Hănăsenii Noi - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
s. Covurlui - în intervalul de timp între 10:00 - 11:00
 
19.   Orhei:
str.8 Martie, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Haiducul Grozescu, Serghei Lazo, Sesiunea 13, Stejarilor - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 18:00
s.Piatra - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
s.Susleni - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:00
or. Orhei: str. Mihai Eminescu bd.,Piatra Neamţ, Scrisul Latin - în intervalul de timp între 16:00 - 17:00
s. Susleni- în intervalul de timp între 10:30 - 12:30
s. Piatra - în intervalul de timp între 09:00 - 10:00
s. Vîşcăuţi - în intervalul de timp între 13:00 - 15:00
 
20.   Străşeni:
str.1 Mai, 1 Mai str-la, Alexandru Marinescu, Alexandru Marinescu str-la, Ciprian Porumbescu, Hotin, Unirii, Vasile Lupu, Vlad Ţepeş - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:00
str.Alexei Mateevici, Chişinăului, Dragoş Vodă, Drumul Chisinaului, Grigore Ureche, Maria Cibotari, Miron Costin, Nicolae Testemiţeanu, Orheiului, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Victor Crăsescu - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 18:00
str.Chişinăului, Dumitru Caraciobanu - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
s.Căpriana - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:30
s.Roşcani - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 18:00
 
21.   Ştefan Vodă:
s.Feşteliţa: str.Alba Iulia, Dostoevscogo, Liliacului - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 11:30
s.Palanca: str.50 Let Sov.Armii, Academicianul, Fraţii Dumitraşcu, Livezilor - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30
s.Talmaza: str.27 August, Cutuzova, Duca Vodă, Mihai Eminescu - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 11:30
s.Talmaza: str.27 August, Iurie Gagarin, Lomachina, Matrosov, s.Talmaza, Suvorov, Traian, Vasile Lupu - parţial în intervalul de timp între 11:45 - 13:45
 
22.   Taraclia
s.Valea Perjei - în intervalul de timp între 12:30 - 13:30
 
23.  
Teleneşti:
s.Budăi - în intervalul de timp între 08:45 - 10:45
s.Ineşti - parţial în intervalul de timp între 09:50 - 17:00
 
 
 
Pentru informaţii suplimentare contactaţi Serviciul Suport Clienţi al companiei la telefonul 022-43-11-11.
 
Ne cerem scuze pentru eventualele incomodităţi ce pot fi cauzate de întreruperea în livrarea energiei electrice.
 
13.03.2018