Pentru îmbunătăţirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. anunţă că luni, 12 martie 2018, vor avea loc întreruperi programate ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos:

Versiune pentru tipărireVersiune pentru tipărire

Pentru îmbunătăţirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. anunţă că luni, 12 martie 2018, vor avea loc întreruperi programate ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos:
 
1.      Chişinău, sectorul Botanica:
str.Independentei 42 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00
 
2.      Chişinău, sectorul Botanica, com.Băcioi:
str.Independenţei, Gagarin, Izvoarelor - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru 1 oră
str.Păcii, Decebal, Aeroport - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru 1 oră
 
3.      Chişinău, sectorul Buiucani:
str.Bisericii 7-25, 18-34, str-la Bisericii 2-8, 3-19, 29, Gh.Godreanu 46-54, 59-89, Dragomirna 11-63, 28-68, Humuleşti 1, 3, Raristii 12, Schitului 1-21, 2-32, Toporaşilor 3 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00
str.D.Timonu 1-27, 2-24, D.Caraciobanu 1-27, 2-26, Gh.Topîrceanu 27, I.Livescu 1-31, 2-32, I.Creangă 22, 22/2, 24, 24/1, 32, Lisabona 2-14, 7-15, Ştefan Neaga 56-72, 63, str-la Ştefan Neaga 1-11, 6-12, V.Belinski 42-54 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00
str.Ion Creangă 4A - în intervalul de timp între 10:00 - 17:00
str.Sfatul Ţării 61, 61/1A, 61A, 61/7A, Columna 135-161, 140-154, Mitr.Dosoftei 128, 128A, 130, 132, 134, 134/1, 134/2, Mitr.P.Movilă 39, 41, 9001 - în intervalul de timp între 11:00 - 17:00
 
4.      Chişinău, sectorul Centru:
şos.Hînceşti 44, Mitr.Gurie Grosu 16, Valea Dicescu 53-91, 64-140 - în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru 1 oră
 
5.      Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:
Cobzarilor 2 str-la, Cobzarilor 7 str-la, Cobzarilor 8 str-la, Cobzarilor 9 str-la, Izvoarelor, Livădarilor, Potirnichii 3 str-la, Prepeliţei, Schinoasa-Deal, Sitarului - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru 1 oră
str.Costiujeni, Dumbravii, Plaiului, Plaiului 1 str-la, Plaiului 2 str-la, Sf.Ion - parţial în intervalul de timp între 14:30 - 17:30
str.Schinoasa Deal, Sihastrului - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00
 
6.      Chişinău, sectorul Ciocana:
str.Cărămidarilor 23-79, 56-94, L.Rebreanu 38/1, Movilenin 1-51, 2-32, Sf.Paraschiva 9-27 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
str.Ghioceilor 999 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00
 
7.      Chişinău, sectorul Rîşcani:
str.A.Russo 2, B.Voievod 2, 2A, 2/4, bd.Moscova 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/5, 3A, 5, 5A, 5/2 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
 
8.      Chişinău, sectorul Rîşcani, s.Hulboaca:
str.Agricola, A.Mateevici, Decebal, Hulboaca, Luceafărul, M.Costin, Sf.Vineri, Vasile Alecsandri, V.Micle - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
 
9.      Anenii Noi:
str.Suvorov, Acad.Andrei Saharov - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 13:00
s.Chirca - parţial în intervalul de timp între 09:55 - 17:55
s.Cobuşca Nouă - în intervalul de timp între 13:20 - 15:20
s.Delacău - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00
s.Puhăceni, s.Şerpeni - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:45
 
10.   Cahul:
str.Doinelor, Fraţii Jderi, Ilia Repin, P.Rumeanţev, Republicii, Vasile Lupu - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
s.Văleni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30
 
11.   Cantemir:
str.Bucuria, Busuioc, Combatanţilor, Doinelor, Livezilor, Muncii, Sănătăţii, Tamara Ciobanu - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
s.Cania - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
 
12.   Comrat (UTA Găgăuzia):
or.Ceadîr-Lunga: str.Gheorghi Jucov, Miciurin, Octombrie, Vasilii Jukovski - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
s.Beşama: str.Grigore Cotovschi, Pobeda, Pobeda str-la, Serghei Lazo - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30
s.Chiriet-Lunga: str.Calinina, Comsomolskaia, Grigore Cotovschi, Grigore Cotovschi str-la, Jdanova, Karl Marx, Sadovaea, Serghei Lazo - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
 
13.   Călăraşi:
s.Pîrjolteni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00
s.Ţibirica - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
 
14.   Căuşeni:
s.Baimaclia - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 17:15
s.Chircăieşti - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
s.Hagimus: str.2 Decembrie, 27 August, Alexei Mateevici, Basarabia, Căile Ferate, Cişmelelor, Cuza-Vodă, Dacia, Decebal, Dimitrie Cantemir, Gavriil Musicescu, Gheorghe Asachi, Hagimus, Hîrtopului, Ilie Sajin, Ion Creangă, Iurie Gagarin, Livezilor, Mihai Eminescu, Mihai Kogălniceanu, Mihai Viteazul, Mihail Frunze, Păcii, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Vasile Alecsandri - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00
s.Zaim - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00
 
15.   Cimişlia:
s.Fetiţa - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00
 
16.   Criuleni:
s.Hîrtopul Mare - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 17:00
s.Oniţcani - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
 
17.   Hînceşti:
s.Cărpineni: str.Alexandru Donici, Comsomoliscaea, Filatova, Gospitalinaea, Independenţei, Ion Creangă, Iurie Gagarin, Maria Bieşu, Moldoviţa, Morozova, Nicolae Testemiţeanu, Oleg Coşevoi, Pervomaiscoe, Ştefan Vodă - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 13:00
s.Crasnoarmeiscoe: str.28 Iunie, Artema, Boris Glavan, Calinina, Chirov, Cicalova, Comsomoliscaea, Griboedova, Grigore Cotovschi, Ioana Iakir, Iurie Gagarin, Lenin, Maxim Gorki, Mihail Frunze, Mira, Nahimova, Ogorodnaea, Oleg Coşevoi, Oziornaia str-la, Sadovaea, Serghei Lazo, Sovetscaea, Sverdlova, Taras Şevcenco, Tălăieşti, Ţentralinaea, Vişnevîi str-la, Zarecinaea - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00
s.Crasnoarmeiscoe: str.Alexandru Donici, Comsomoliscaea, Filatova, Gospitalinaea, Independenţei, Ion Creangă, Iurie Gagarin, Maria Bieşu, Moldoviţa, Morozova, Nicolae Testemiţeanu, Oleg Coşevoi, Pervomaiscoe, Ştefan Vodă - parţial în intervalul de timp între 10:10 - 18:10
s.Feteasca - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00
s.Fîrlădeni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30
s.Pogăneşti - parţial în intervalul de timp între 08:00 - 18:00
s.Tălăieşti - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00
 
18.   Ialoveni:
str.Alexandru Cel Bun, Basarabia, Bălţi, Cetatea Albă, Chişinăului, Ismail, Libertăţii - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 14:00
str.Betania, Gr.Vieru, Moldova, Ialoveni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru 1 ora
str.Chersăcelului, Codru, Entuziaştilor, Fructelor, Grădinilor, Tricolorului, Voluntarilor - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00
s.Costeşti - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 17:00
s.Ulmu - în intervalul de timp între 09:15 - 17:15
 
19.   Leova:
s.Hănăşenii Noi - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
 
20.   Nisporeni:
str.Alexandru Cel Bun, Ioan Vodă, Livezilor, Marea Adunare Naţională, Păcii, Sfintul Ilie, Tirgului, Toma Ciorbă, Vasile Alecsandri - parţial în intervalul de timp între 08:45 - 16:45
 
21.   Orhei:
or.Orhei: str.Mihai Eminescu bd., Piatra Neamţ, Scrisul Latin - în intervalul de timp între 09:00 - 12:00
s.Butuceni, s.Morovaia, s.Trebujeni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 14:00
s.Piatra - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
s.Podgoreni - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:00
s.Selişte - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
 
22.   Străşeni:
or.Străşeni: str.Bogdan Petriceicu Haşdeu, Decebal, Decebal str-la, Grigore Ureche, Mihai Eminescu, Mitropolit Dosoftei, Polihronie Sîrcu, Vasile Lupu, Vlad Ioviţă - în intervalul de timp între 11:00 - 13:00
str.Chişinăului, Dumitru Caraciobanu - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00
s.Micăuţi - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 10:00
s.Micăuţi, s.Gornoe - parţial în intervalul de timp între 11:00 - 12:00
s.Roşcani, s.Sireţi - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:30
 
23.   Ştefan Vodă:
s.Răscăieţi: str.Chirov, Mira, Suvorovo - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30
 
24.   Taraclia:
s.Carbalia: str.Carbalia, Drujba, Iujnaea, Lesnaea, Mira, Ogorodnaea, Zarecinaea - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 17:00
s.Carbalia: str.Fontannaea, Gaidarji G., Iubileinaea, Lesnaea, Mira, Molodejnaea, Molodejnaea str-la, Sadovaea, Zarecinaea - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 13:00
s.Tvardiţa: str.Ciapaeva, Dimitrova, Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Lenin, Miciurin, Mihail Frunze, Mira, Nikolai Vatutin, Novaea, Polevaea, Sadovaea, Serghei Lazo, Sovetscaea, Tvardiţa, Vasil Levschi - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:30
 
25.   Teleneşti:
s.Pistrueni - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 11:30
s.Ţînţăreni - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:00
s.Verejeni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00
 
 
 
Pentru informaţii suplimentare contactaţi Serviciul Suport Clienţi al companiei la telefonul 022-43-11-11.
 
Ne cerem scuze pentru eventualele incomodităţi ce pot fi cauzate de întreruperea în livrarea energiei electrice.
 
05.03.2018