Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает что в субботу, 21 апреля 2018, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:

Страница для печатиСтраница для печати

Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает что в субботу, 21 апреля 2018, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:
 
1.      Chişinău, sectorul Botanica:
str.Padurii 20, 21 - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
2.      Chişinău, sectorul Ciocana:
str.Cărămidarilor 23-79, 56-94, L.Rebreanu 38/1, Movileni 1-51, 2-32, Sf.Paraschiva 9-27, Uzinelor 75 - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene
 
3.      Chişinău, sectorul Ciocana, s.Buneţi:
s.Buneţi - parţial în intervalul de timp între 09:10 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
4.      Chişinău, sectorul Rîşcani:
str.V.Badiu 15, 19, 24-38, 15A, 19A, 38A, C.Brîncoveanu 24, 24B, 33A, 35, Doina 59, Hotin 1, 6-16, Putnei 49-63, 50-66, Ec.Teodoroiu 2-32, 13-33, Timişoara 1, 14, 16 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
5.      Anenii Noi:
s.Bulboaca - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:45, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
6.      Cahul:
s.Slobozia Mare: str.Sfatul Ţării, Izvoarelor, Comsomoliscaia, Ştefan cel Mare - parţial în intervalul de timp între 16:00 - 17:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
7.      Cantemir:
s.Ciobalaccia - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Lingura - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Lingura - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
8.      Comrat (UTA Găgăuzia):
or.Comrat: str.Cikalov, Cutuzov, Molodejnaia, Nevschi, Suvorov - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Valea Perjei: str.28 Iunie, Alexandr Puşkin, Bazarnaea, Calinina, Calinina str-la, Chirov, Chirov str-la, Ciapaeva str-la, Comsomoliscaea, Comsomoliscaea str-la, Crasnoe-Znamea, Cr-Znamea, Dimitrova, Grigore Cotovschi, Grigore Cotovschi str-la, Iubileinaea, Iurie Gagarin, Lenin, Mihail Frunze, Molodejnaea, Molotcova, Molotcova str-la, Ohotnicescaea, Pobedî, Popova, Sadovaea, Serghei Lazo, Suvorova, Valea Perjei, Zarecinaea, Zavetî Iliicia - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
9.      Călăraşi:
s.Bahmut, staţia Bahmut - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Dereneu - parţial în intervalul de timp între 08:30 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Răciula - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
10.   Căuşeni:
str.31 August, A.Donici, Bogdan Vodă, C.Negruzzi, Livezilor, M.Eminescu, C.Stere - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 13:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
str.P.Rareş, Fîntînilor, str-la Fîntînilor, Ştefan cel Mare - parţial în intervalul de timp între 14:00 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Baimaclia - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Tănătarii Noi - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ucrainca - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
11.   Cimişlia:
s.Selemet: str.31 August 1989, Alexandru Donici, Cahul, Cimişliei, Dimitrie Cantemir, Dragoş Vodă, Ion Creangă, Mihai Eminescu, Petru Rareş, Pugacev, Selemet, Sfîntul Dumitru, Sportivilor, Şciorsa - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
12.   Criuleni:
s.Măgdăceşti: str.Eugen Doga, Ion Inculeţ, Măgdăceşti, Nicolae Milescu Spătaru, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Tudor Arghezi - parţial în intervalul de timp între 09:24 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
13.   Hînceşti:
str.Alexandru cel Bun, Demnitatea, Industrială - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Boghiceni - parţial în intervalul de timp între 10:10 - 18:10, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Crasnoarmeiscoe: str.Comsomoliscaia, G.Cotovschi, Sverdlova, Ţentralinaia - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 17:15, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Logăneşti - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Pogăneşti - parţial în intervalul de timp între 08:30 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
14.   Ialoveni:
s.Costeşti - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:45, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Ulmu - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:45, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Văsieni - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
15.   Leova:
str.Alexandru Marinescu, Ioan Vodă, Ion Luca Caragiale, Mihai Eminescu, Renaşterii, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
16.   Nisporeni:
str.Alexandru Lăpuşneanu, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Constantin Stamati, Haiducilor, Ioan Vodă, Livezilor, Livezilor Str-La, Maguri, Sfinti Voievozi, Zubcu-Codreanu Nic. - parţial în intervalul de timp între 08:45 - 16:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Selişte - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 19:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
17.   Străşeni
s.Recea - parţial în intervalul de timp 09:00 – 11:00
 
18.  
Ştefan Vodă:
s.Brezoaia: str.Comsomoliscaea, Hersonscaea, Jirnovaea, Lenin, Molodejnaea, Nadrecinaea, Odesscaea, s.Semionovca - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 16:00, pentru conectarea clienţilor noi
 
19.   Taraclia:
s.Aluatu: str.31 August, Bulgară, M.Frunze - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Copceac: str.1 Mai, B.Glavan, Comsomoliscaia, Lenin, M.Frunze, Sadovaia - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
20.   Teleneşti
or.Teleneşti: str.2 Decembrie, 28 Iunie, 31 August, 8 Martie, Ioan Vodă, Ion Neculce - parţial în intervalul de timp 08:30 – 10:15
s.Negureni - parţial în intervalul de timp 10:00 – 14:00
 
 
 

За дополнительной информацией просим обращаться в Службу Поддержки Клиентов по телефону круглосуточной службы 022-43-11-11.

 

Приносим извинения за возможные неудобства, к которым может привести перерыв в подаче электрической энергии.

 
18.04.2018