Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что во вторник, 19 марта 2019, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:

Страница для печатиСтраница для печати
Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что во вторник, 19 марта 2019, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:
 
1. Chişinău, sectorul Botanica:
str.Muncesti 803, 803/2, 807 - în intervalul de timp între 09:50 - 17:50 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
2. Chişinău, sectorul Botanica, com.Băcioi:
s.Băcioi: str.Anatol Corobcianu, Băcioi, Cetatea Chilia, Chişinăului, Cîmpiei, Dimitrie Cantemir, Druţă Ion, Independenţei, Serelor, Sfîntul Gheorghe, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Trandafirilor, Viilor - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Băcioi: str.Băcioi, Chişinăului, Dumbrava, Independenţei, Ştefan cel Mare şi Sfînt, s.Frumușica: str.Dumbrava, Lozioara, Pășunilor, Sfatul Țării - parțial, în intervalul de timp între 13:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Băcioi: str.Dacia, Doina, Druţă Ion, Fîntînilor, Hotin, Ion Inculeţ, Livezilor, Mioriţa, Orheiului - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 (1 ora) pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
3. Chişinău, sectorul Buiucani:
str.Calea Ieșilor 9/3, 11/2, 4; 13, 15, 15/2, 17, 19, 19/2, 43, Calarasi 1-21, 2-20, Drumul Crucii 2-10, 5-17, str-la Drumul Crucii 1, Florile Dalbe 3, 5, 8, Milano 1, 2-50, 9001, Trei Crai 1-7, 6, Trușeni 5-11, 12-18, Țărînii 1-9, 2-6 - în intervalul de timp între 09:10 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
4. Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:
or.Durlești: str.Cartusa, Codrilor str-la, Durleşti, Gheorghe Ureche, Iaşului str-la, Nicolae Dimo, Păcii, Petru Rareş - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
or.Durlești: str.Caucazului, Caucazului str-la, Mitropolit Dosoftei - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
5. Chişinău, sectorul Buiucani, or.Vatra:
or.Vatra: str.M.Eminescu 29/1, 27/1 - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice
 
6. Chişinău, sectorul Rîşcani:
str.Bogdan Voievod 6/2, 6/3, 6/4 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Florilor 12/1, 12/2, 12/3, 9999, Miron Costin 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 3, 3/1, 3/2, 5, 19/6 - în intervalul de timp între 11:00 - 17:05 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Miron Costin 6/2 - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 13:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
7. Chişinău, sectorul Rîşcani, com.Grătieşti:
s.Grătiești: str.Doina şi Ion Aldea-Teodorovici, Dumbravii, Florilor, Fructelor, Salcîmilor - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
8. Anenii Noi:
or.Anenii Noi: str. 9 Mai, Comsomolului, Florilor, Solnecinaia, Speranța, Timireazev, str-la Uzinilor, Victoriei, Vișinilor - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Beriozchi: str.Beriozchi, Polevaia, str-la Zeleonîi - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 17:35 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene
s.Bulboaca: str.Bulboaca, Dimitrie Cantemir, Doina, Gheorghe Asachi, Suveranitaţii, Zubcu Codreanu - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 17:35 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Hîrbovăț - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 12:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Mereni - parțial, în intervalul de timp între 12:50 - 15:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Merenii Noi - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 12:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
9. Cahul:
or.Cahul: str.Barbu Lăutaru, Dacilor, Doinelor, Dragoş-Vodă, Dunării, Eroilor, Griviţei şos., Maria Cibotari, Mihai Viteazul, Mihail Şolohov, P.Rumeanţev, Păcii, Teodor Nencev, Trandafirilor, Unirii, Vasile Lupu, Vlad Ţepeş - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 16:45 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
10. Cantemir:
s.Antonești - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
11. Comrat (UTA Găgăuzia):
or.Comrat: str.Dimitrov, Dostoevskii, Kiev, Lenin, Pobeda - parțial în intervalul de timp între 09:00 – 10:30, pentru conectarea noului consumator
or.Vulcănești: str.Molodejnaea, Nicutova, Oleg Coşevoi, Svetlaea, Vasilii Jukovski, Vasilii Jukovski str-la, Vinogradnaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:45 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Baurci: str.F.Dzerjinski, Iubileinaia, Lesnaia, S.Lazo, Staroseliscaia - parțial în intervalul de timp între 10:30 – 12:00, pentru conectarea noului consumator
s.Congaz: str.Cosmonauților, Miciurin, Nikolaev, Novaia, S.Koroliov, Stroitelinaia, Vinogradnaia - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:10 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Etulia: str.Lenin, Maxim Gorki, Maxim Gorki str-la, Mihai Eminescu, Mira, Serghei Lazo, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tanchistov - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
12. Călăraşi:
s.Bahmut, st.Bahmut - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Țibirica - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 16:50 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
13. Căuşeni:
or.Căușeni: str.A.Mateevici - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Baccealia - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Sălcuța Nouă - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 11:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Taraclia - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Tănătari - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 18:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
14. Cimişlia:
s.Ialpugeni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
15. Criuleni:
s.Cimișeni - parțial în intervalul de timp între 15:00 – 17:00, pentru conectarea noului consumator
s.Dubăsarii Vechi - parțial în intervalul de timp între 11:15 – 12:45, pentru conectarea noului consumator

s.Măgdăcești: str.Doina și Ion Aldea-Teodorovici, Mitropolit Varlaam, V.Micle
- parțial în intervalul de timp între 09:05 – 10:30, pentru conectarea noului consumator
s.Ratuș - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Sagaidacul de Sus - parțial în intervalul de timp între 13:15 – 15:00, pentru conectarea noului consumator
 
16. Hînceşti:
s.Ciuciuleni - parțial, în intervalul de timp între 08:15 - 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Paşcani - parțial, în intervalul de timp între 08:15 - 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
17. Ialoveni:
s.Horești - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Mileștii Noi - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Țipala - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 18:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Ulmu - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
18. Leova:
or.Iargara: str.Viilor - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
19. Nisporeni:
s.Bursuc, s.Iurceni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
20. Orhei:
or.Orhei: str.M.Mîndru, S.Lazo - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 16:10 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
s.Jora de Jos, s.Jora de Mijloc - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Jora de Mijloc - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Jora de Mijloc, s.Jora de Sus, s.Jora de Jos, s.Lopatna, s.Vîșcăuți - parțial, în intervalul de timp între 10:20 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
21. Străşeni:
or.Strășeni: str.B.Glavan, C.Stamati, I.Soltîs, M.Sadoveanu, M.Costin, Ștefan cel Mare, Toma Ciorbă, str-la Toma Ciorbă, 2 Cartierul Locativ - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
or.Strășeni: str.Ion Creangă, Miciurin, Frunze, N.M.Spătaru - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 16:30 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
or.Bucovăț: str.Ștefan cel Mare - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Scoreni - parțial, în intervalul de timp între 08:55 - 11:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
22. Ştefan Vodă:
s.Feștelița: str. 1 Mai, A.Moga, Grecico, M.Eminescu, Pobeda, Valentina Tereșcova – partial în intervalul de timp între 13:40 - 16:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Olănești: str. 31 August, 31 August 1989, Florilor, Gheorghe Asachi, Nicolae Testemiţeanu, Nicolai Pirogov, Nistreană, Străjerilor, Vladimir Maiacovski - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 17:35 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Popeasca: str. 27 August, 31 August, Ion Cazacu, Comsomoliscaia, Florilor, Gagarin, Lenin, Sovetscaia – partial în intervalul de timp între 09:00 – 13:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
23. Taraclia:
or.Taraclia: str.Karl Marx, N.Nekrasov, Novoporojaiskaia, Pervomaiskaia - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
24. Teleneşti:
or.Telenești: str. 2 Decembrie, Ioan Vodă, M.Frunze, Sportivă - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 16:20 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
 
 
За дополнительной информацией просим обращаться в Службу Поддержки Клиентов по телефону круглосуточной службы 022-43-11-11.
 
Приносим извинения за возможные неудобства, к которым может привести перерыв в подаче электрической энергии.
 
14.03.2019